fbpx

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

Projektowanie i aranżacja wnętrz Gdańsk

Projektowanie wnętrz – tworzymy przestrzenie o wysokiej estetyce i komforcie

Tworzymy projekty, które są Naszą wspólną wizją o Państwa idealnym domu. Łączymy oczekiwania naszych Inwestorów z możliwościami technicznymi związanymi z danym projektem, a także z umiejętnościami naszymi i naszych wykonawców, aby oddać Państwu w efekcie produkt wyjątkowy i stworzony specjalnie dla Państwa ze szczególnym uwzględnieniem zadowolenia z efektu końcowego. Obsługujemy klientów głównie z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia), ale także z całej Polski. 

Stworzenie przytulnego i zarazem użytecznego wnętrza to duże wyzwanie, któremu sprostać musi każdy architekt wnętrz. Dlatego, już na samym początku naszej drogi zależało nam, aby za projektowanie niepowtarzalnych aranżacji odpowiedzialni byli profesjonaliści pełni pasji, którzy dbają o dopracowywanie nawet tych najmniejszych szczegółów.

Projektujemy w pełni nowoczesne wnętrza, jak również łączymy klasykę z współczesną architekturą. Każdy architekt wnętrz pracujący w Smart Architektura odpowiedzialny jest za stworzenie zachwycającej, jedynej w swoim rodzaju przestrzeni. Wszystko to dzieje się przy uwzględnieniu preferowanej przez klienta kolorystyki oraz pozostałych jego potrzeb i pomysłów.

* Ceny zależne są od zakresu i poziomu skomplikowania projektu, dlatego ustalane są indywidualnie. W celu poznania szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Tel: 501543495.

Szczegóły poszczególnych etapów

Cennik usług ustalamy indywidualnie z każdym klientem, aby zaplanować optymalne rozwiązanie w pełni dostosowane do zakresu i poziomu skomplikowania danej inwestycji. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac staramy się określać przybliżony koszt każdego przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą klientów z całego Trójmiasta. Razem stworzymy wyjątkowe miejsce i urzeczywistnimy Państwa marzenie.

Analiza potrzeb – spotkanie z inwestorem i poznanie jego oczekiwań

Na nasze pierwsze spotkanie umawiamy się w miejscu inwestycji jeśli lokalizacja dotyczy Trójmiasta lub okolic, jeśli nie to umawiamy się na rozmowę telefoniczną. Podczas niego rozmawiamy o ogólnych potrzebach związanych z projektem- jakie funkcje muszą się znaleźć w przestrzeni projektowanej, jak mają zostać wyposażone, jaki styl jest preferowany itp…

 

Koncepcja 2D, w której ustalimy ogólny układ i funkcje poszczególnych pomieszczeń

Na tym etapie przedstawiamy min. 2 opcje układu pomieszczeń wraz z umeblowaniem w formie płaskich rzutów 2D, które wysyłamy w formie elektronicznej. Po przeanalizowaniu i przekazaniu uwag przez Inwestora tworzymy 3 opcję ostateczną uwzględniającą wszelkie sugestie.

 

W ramach tego etapu Inwestor otrzymuje

  1. Inwentaryzację ( czyli rzut z wymiarami, pokazujący stan obecny istniejącego lokalu) – jeśli Klient nie posiada aktualnego podkładu*
  2. Dwie różne koncepcje rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych projektowanego wnętrza, w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klienta , w formie płaskich rzutów ( 2D ), zawierających rozkład pomieszczeń wraz z ich wymiarami, powierzchnią oraz rozmieszczeniem mebli.
  3. Koncepcję ostateczną, uwzględniającą poprawki i uwagi do koncepcji wstępnych, zawierającą rzut pomieszczenia z wymiarami , powierzchnią oraz rozmieszczeniem mebli wraz z opisami projektowanych zmian w instalacjach oraz ścianach działowych.
  4. Rzut sufitów wraz z projektem sufitów podwieszanych i ich wymiarami
  5. Rzut posadzek wraz z wymiarami i powierzchnią.

*Jeśli Klient nie posiada aktualnego podkładu do ceny należy doliczyć 10zł/m2 za wykonanie Inwentaryzacji Projektowanego lokalu.

 

Model 3D z wizualizacjami

Na podstawie koncepcji tworzymy model 3D i w zależności od wybranego pakietu od jednej do dwóch opcji kolorystycznych i materiałowych wszystkich pomieszczeń wraz z wizualizacjami. Następnie po przekazaniu ewentualnych uwag od klienta powstaje ostateczny model i wizualizacje końcowe.

W ramach tego etapu Inwestor otrzymuje:

  1. Jeden do dwóch wariantów kolorystyczny oraz materiałowy każdego z pomieszczeń ( w zależności od wybranej opcji cenowej) pokazany jako wizualizacje 3D wysyłanych w formacie jpg/png ( przy ścisłych wskazówkach Inwestora)
  2. Ostateczny wariant wizualizacji 3D powstały po konsultacjach z Inwestorem

 

Projekt Wykonawczy – rysunki 2D wraz z opisami dla wykonawców

Przykładowe plansze z rzutami sufitów, posadzek oraz wykończeniem ścian, a także rzut zawierający instalacje elektryczne

Przykładowe plansze pokazujące kłady ścian łazienki oraz widoki kuchni i salonu wraz z rozwiązaniem mebli nietypowych.

W ramach tego etapu Inwestor otrzymuje:

Rzut sufitów wraz z oświetleniem oraz projektem sufitów podwieszanych
Rzut posadzek wraz z określeniem rodzaju wykończenia i kierunku kładzenia
Rzut wskazujący wykończenia ścian wraz z opisem i metrażem
Projekt zawierający rozmieszczenie punktów sanitarnych ( kanalizacja, woda, grzejniki)
Projekt zawierający rozmieszczenie punktów elektrycznych ( gniazda, łączniki)
Projekt zabudowy na wymiar oraz rozwiązań nietypowych zastosowanych we wnętrzu w postaci kładów ścian z dokładnym opisem zastosowanych materiałów .

  1. Jeden do dwóch wariantów kolorystyczny oraz materiałowy każdego z pomieszczeń ( w zależności od wybranej opcji cenowej) pokazany jako wizualizacje 3D wysyłanych w formacie jpg/png ( przy ścisłych wskazówkach Inwestora)
  2. Ostateczny wariant wizualizacji 3D powstały po konsultacjach z Inwestorem.

 

Realizacja projektu – Obejmuje wymienione poniżej elementy, które różnią się w zależności od zakupionego pakietu.

W ramach tego etapu Inwestor otrzymuje:

Przedmiar robót wraz z zestawieniem materiałowym elementów wykończeniowych związanych z aranżacją wnętrza przy zakupie Opcji Komfort ( farby, tapety, tynki dekoracyjne, glazura, terakota/ gres, cokoły, deski podłogowe/ panele, listwy podłogowe, karnisze, stolarka drzwiowa, ilość rodzaje gniazd i włączników, ceramika i armatura łazienkowa, wyposażenie kuchenne itp.) oraz przy zakupie opcji Super Komfort dodatkowo materiałów budowlanych związanych z budową ścian, zabudową z płyt GK oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych, które określane są we współpracy z wykonawcą, a także zestawienie mebli wykorzystanych w aranżacji wnętrza.
Nadzór autorski przy wykonywaniu projektu, ustalanie z wykonawcami wszelkich prac oraz bieżące sprawdzanie wykonania.
Wspólne zakupy i wybór materiałów wykończeniowych w sklepie lub składanie zamówienia w imieniu klienta z opcją zapłaty przez klienta przy odbiorze lub w formie przelewu.
Możliwość skorzystania z naszych sprawdzonych wykonawców

KONTAKT

ADRES

ul. VII Dwór 4a
80-301 Gdańsk

FORMULARZ KONTAKTOWY