fbpx

Hotel w Redłowie

Główne założenia projektowe oparte zostały na analizie pierzei okolicznej modernistycznej zabudowy z zachowaniem podziałów wertykalnych i horyzontalnych.

Lokalizacji w okolicy Kępy Redłowskiej i morza, zaowocowały naturalnym wykończeniem na elewacjach w postaci wertykalnych żaluzji drewnianych oraz licznych przeszkleń.

Zagospodarowanie terenu wpisane zostało w działkę w kształcie litery „L” przynależnej do obiektu.

Wschodnia część została zabudowana kortem tenisowym, z którego korzystać będą również mogli uczniowie bobliskiej szkoły plastycznej. Tuz obok zlokalizowany został basen z podgrzewaną wodą, otoczony drewnianym tarasem. Układ funkcjonalny powstał jako odpowiedź na potrzeby związane z funkcja hotelową , wpisaną w bryłę.

Na poziomie -1 powstał parking podziemny, oferujący miejsca postojowe dla gości hotelu. Na parterze znalazły się od strony wejścia, czyli północnej- recepcja, dyrekcja oraz sala konferencyjna, zaś od strony południowej, gdzie na zewnątrz znajduje się ogród i drewniany taras pojawiła się restauracja. Na pierwszej i drugiej kondygnacji umiejscowiono pokoje dwuosobowe, których w sumie znajduje się w hotelu 28 z czego 2 dla osób niepełnosprawnych.

KONTAKT

ADRES

ul. VII Dwór 4a
80-301 Gdańsk

FORMULARZ KONTAKTOWY