fbpx

O NAS

O NAS

O nas

Smart Architektura | Biuro Projektowe, Architektoniczne – Gdańsk, Gdynia

Firmę Smart Architektura tworzy zespół profesjonalistów, których łączy pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Wykonujemy projekty budowlane i projekty wnętrz dla wszelkiego typu nieruchomości, takich jak domy jedno i wielorodzinne czy obiekty usługowe. Wszystkie nasze prace wykonywane są z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb naszych klientów, aby końcowy efekt idealnie odzwierciedlał Państwa wizję.

Biuro Projektowe – zespół różnych osób dążących do wspólnego celu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest sprostanie wszystkim potrzebom klienta, dlatego naszą firmę współtworzą specjaliści reprezentujący najróżniejsze umiejętności, posiadający wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie, czyli wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia na najwyższym poziomie takiego przedsiębiorstwa jak biuro architektoniczne. Ponadto, współpracujemy również ze specjalistami z branży budowlanej, co pozwala nam przeprowadzić każdy proces inwestycyjny od samego początku aż do końca.

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów budowlanych oraz projektów wnętrz zarówno obiektów mieszkalnych jak i usługowych. W realizacji projektów wnętrz współpracujemy z ekipą sprawdzonych wykonawców i branżystów oferując kompleksowe prowadzenie inwestycji od etapu koncepcji poprzez wizualizacje i projekt wykonawczy, aż do zakupów materiałów i nadzoru nad finalizacją przedsięwzięcia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również projekty budowlane domów jedno i wielorodzinnych, projekty obiektów usługowych, adaptacje projektów gotowych, adaptacje lokali na przestrzenie biurowe oraz usługowe, a także wszelkie rozbudowy i przebudowy. Dużą wagę przykładamy do wysłuchania Państwa oczekiwań, aby zaprojektowane wnętrze lub budynek w zderzeniu z realiami i prawem budowlanym, było spełnieniem Państwa marzeń.

Aktualności

KONTAKT

ADRES

ul. VII Dwór 4a
80-301 Gdańsk

FORMULARZ KONTAKTOWY